Proje Hakkında

TÜRKİYE’de ilk kez düzenlenecek olan B2B IRAN & TURKEY 2. EMLAK ve YATIRIM PROJE GÖRÜŞMELERİ ORGANİZASYONU 3 tam gün olarak 25 ŞUBAT – 26 ŞUBAT – 27 ŞUBAT tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecektir.
Ayrıca 03-05 Mayıs 2019 ‘da İran’ın başkenti Tehran’da düzenlemiş olduğumuz B2B Organizasyonumuzun görselleri a.ş. yer almaktadır.
Uluslararası B2B Organizasyon için İran’dan katılacak olan tüm katılımcılar emlak sektöründen seçilmiş, Türkiye için gerçek müşteri portföyü bulunan İran Emlak Federasyonu’na bağlı lisanslı profesyonel 100 emlak firması yetkilileridir.
Neden İran’dan Emlakçıları getiriyoruz ??? Son 5 yıldır İran’lı vatandaşların Türkiye’den konut vb. satın almaları inişli çıkışlı olarak devam etmektedir. İranlılar genellikle kendilerine yardımcı olabileceğini düşündükleri Türkiye’de yaşayan yine kendi vatandaşlarının aracılığı ile veya Türkiye’de emlakçılık ile ilgisi olmayan bir takım kişilerin devreye girmesi ile birçok olumsuzluk yaşamışlardır. Ayrıca İran’da son 7 yıldır Kanada vatandaşı olmak için min 400.000.- USD ile çok yüksek bazda konut alımı yapan büyük bir kitle bulunmakta ancak Kanada son 1 yıldır bu alt limiti farklı nedenlerden dolayı artırarak prosedürlerini ağırlaştırdığından (bir nevi vatandaşlık konusunu durdurduğundan) bu üst segment kitlenin tamamını Türkiye’ ye getirme talebi yine İran’dan gelmiştir. İran’da lisanslı emlakçılar İran Emlak Federasyonuna bağlı olup Federasyon da Bakanlığa bağlı olarak çalışmaktadır. İranda’ki emlakçıların müşteri ile yapacağı her türlü aracılık hizmet anlaşması vb. resmi bir evrak işlemi görmektedir. Bu anlamda yasalar daima müşteriden yana olduğundan İranlı vatandaşlar en küçük bir kira sözleşmesini ve yıllık yenilenmesini dahi Lisanslı Emlakçılar aracılığı yaptıklarından kendi ülkelerindeki emlakçılar ile devlet güvencesi ile kendilerini garanti altına aldıklarından önceliği her zaman kendi ülkelerindeki emlakçılar aracılığı yapmak istemektedirler.
Organizasyonun müşteri portföyünün %80 ‘i min. 250.000.- USD ve üzeri satışlarda T.C. vatandaşlığına geçiş hakkını kullanabilmeyi talep ettiğinden ; Türkiye’den katılacak olan projelerin bu konuyla alâkalı tüm düzenlemeleri kapsıyor olması gerekmektedir.

Organizasyon kısaca; bir tarafda müşteri stoğu olan İran’lı emlakçılar ile diğer tarafda gayrimenkul stoğu bulunan Türkiye’deki proje yetkililerinin katılımı ile gerçekleşecek uluslararası iş bağlantıları platformudur!

Uluslararası B2B Organizasyon dış katılımcıya kapalı olacağından konu ile ilgisi olmayan kimse ile vakit harcamanıza gerek kalmayacak, organizasyondan önce hangi firmalarla hangi gün hangi saatte randevunuz olduğu tarafınıza bildirilecektir.
Bu vesile ile B2B Organizasyonda bulunmanızı ve markanızın işlem hacmini İran ile geliştirmenizi diliyoruz.

Uluslararası Organizasyona Türkiye’den EMLAK Konut (GYO), Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ile Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) üyesi firma temsilcilerinden katılımcı firmaların bir kısmı;
• HELİS BODRUM EVLERİ • AREMAS GAYRİMENKUL • DEV PROJE • İMTİLAK GAYRİMENKUL • PLUSERA İNŞAAT • GENYAP • 1000A YAPI • 24 GAYRİMENKUL • MARINA 24 • ALYA GRANDIS • BOOS 4 GAYRİMENKUL • AND PASTEL KARTAL • DAP YAPI • HASANOĞLU ISPARTAKULE • KİBAR HOLDİNG • ASSAN GAYRİMENKUL • NEVİTA FUZUL İNŞAAT • SOYAK YAPI • SUR YAPI • TAHİNCİOĞLU • PARK YAŞAM SANTORINI • İZKA PORT • TEMELTAŞ PROJE • NOVA PROPERTY • TURYAP GENEL MÜDÜRLÜK
KAYITLAR

İRAN ülkemizdeki birçok sektör için ihmal edilmiş bir ülke olsa da, gayrimenkul sektörü için özellikle son 3 yıldır göz ardı edilemeyecek bir potansiyele sahip olduğunu Türkiye’den konut ve işyeri satın alarak hızlı ve sürekli bir gelişme trendi çizmesi ile (yabancı konut alımında ikinci sırada) proje sahiplerinin gözdesi konumuna geldi!!!
Organizasyona İran’dan katılacak olan Emlakçılar; son 1,5 yıl içerisinde Türkiye’ de gayrimenkul satışı gerçekleştirmiş, aracılık sözleşmesi karşılığında, komisyon hizmet bedeline varıncaya kadar belgeli ve tüm detayları ile belli kurumlarca kontrolü yapılmış, Türkiye için müşteri portföyü yüksek, İran Emlak Federasyonuna bağlı lisanslı emlakçılar olacaktır.

Türkiye’deki Proje Yetkilileri ve İran’daki Emlak Firma Yetkililerinin katılacağı Uluslararası Organizasyon B2B Randevu sistemi ile 3 tam gün boyunca devam edecektir.
Organizasyon 5* Hotelin Kongre&Toplantı Salonunda gerçekleşecek olup her katılımcı proje için özel olarak hazırlanmış toplantı alanlarında tüm teçhizatları dahil toplantı masasında firmanıza ait maket, broşür, roll up banner vb. tanıtım materyallerinizi sergileyerek karşılıklı iş bağlantılarında bulunabileceksiniz.
Organizasyonumuz bir fuar olmamakla beraber; Türkiye’de gayrimenkul stoğu bulunan projelerin, İran’da gerçek alıcı müşteri stoğu olan emlakçılarla karşılıklı olarak ticari bağlantıların gerçekleştirileceği ticari bir platformdur.
Organizasyonumuz dışarıdan ziyaretçilere kapalıdır.

VATANDAŞLIKTA İRANLILAR LİDER!

Türkiye’de konut sahipliğinde ikinci sırayı alan İranlılar, vatandaşlıkta da ilk sırada yer aldı.

İRANLI ŞİRKETLERİN GÖZÜ TÜRKİYE’DE !

İran’ın ambargolar sonrası uyguladığı içe kapanma politikaları ihracaat ve ithalat yasakları ve etrafındaki ülkelerle yaşadığı sorunları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Bahreyn ve Umman gibi körfez ülkelerinde bulunan yaklaşık 75 Bin İranlı şirketin kapanmasına neden olurken bu şirketlerin yönünü Türkiye’ye çevrilmesine neden oldu.

BİR KAÇ YIL İÇİNDE 500 BİN KONUT ALABİLİRLER!

Başarılı tanıtım ve sunum ile doğru bilgilendirme akabinde pazarlama ve satış sonrası hizmetleri konusunda profesyonelce yaklaşıldığı sürece birkaç yıl içinde 500 Bin İranlı’nın Türkiye’den ev alması uzak bir ihtimal değil.

K A T I L I M Ü C R E T İ

B2B IRAN & TURKEY 2. EMLAK ve YATIRIM PROJE GÖRÜŞMELERİ ORGANİZASYONU 25-26-27 ŞUBAT 2020 ‘de Bilban Tourism tarafından İSTANBUL’da gerçekleştirilecektir.

ORGANİZASYON’da Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz :

İran’dan Gelecek Olan Lisanslı 100 Katılımcı Emlak Firması İle Randevu Sisteminde Yüz Yüze Toplantı,

Katılımcı Proje İçin Özel Olarak Hazırlanmış Tüm Teçhizatları Dahil Toplantı Masası, Sandalye,

Firmanızın Tanıtım Materyallerini (Maket, Broşür, Roll Up, Banner vb.) Sergileyebileceğiniz Boş Alan, vMasa Alınlık Yazısı,

Wi-Fi Connection,

Elektrik Tesisatı, vSalonun Aydınlatılması ve Dekorasyon,

Organizasyon Giriş Kartı,

Gün Boyunca; Günde İki Kez Kurabiyeli Çay, Kahve Molası Servisi,

Gün Boyunca; Sınırsız Çay, Filtre Kahve ve Su Servisi,

Gün Boyunca; Öğle Yemeği Bir Adet Meşrubat,

Farsça & Türkçe Genel Çevirmenlik Hizmeti,

Firmanızın Tanıtımı (Toplantı Salonunda 3 Gün Boyunca Firmanıza Ait Görsel CD)

Fiyat : 2.980.- USD +KDV olacaktır.

İletişim Gsm : GÖNÜL BİLBAN 0 532 275 38 35

 

 

Proje Detayları